Dárky doručujeme přes Zásilkovnu po celé ČR za 150 Kč nebo zdarma vyzvěte v Pivovaru Řevnice. 

Dárková poukázka NOC SE SNÍDANÍ + prohlídka pivovaru pro 2 osoby

1 500 Kč
Skladem

Darujte originální zážitek! Dárkovou poukázku (voucher) Noc se snídaní a prohlídkou pivovaru s degustací pro dvě osoby. Pro milovníky piva i železnice. Netradiční zážitkové ubytování přímo v budově řevnického pivovaru, který stojí těsně vedle kolejí. Do noci uslyšíte zvuky pivnice, šumění řeky, rachot vlaků, ucítíte otřesy budovy i hluk z pivovaru, když zrovna náš sládek bude vařit pivo. Netradiční zážitek v krásně zrekonstruované budově v malebných Řevnicích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TIP NA DÁREK LIMITOVANÁ NABÍDKA!
PROHLÍDKA PIVOVARU s degustací + NOC SE SNÍDANÍ pro dva!
Neváhejte! Vydali jsme limitovanou edici speciální dárkové poukázky.
.
• PŘESPALI JSTE NĚKDY V PIVOVARU? • V bývalé nádražní budově unikátně umístěné přímo vedle kolejí? Za rachotu projíždějících vlaků? Ve stylových, novotou vonících pokojích? Kde v noci občas straší? ...náš sládek, protože vaří pivo?
.
POUKÁZKU můžete objednat na Recepce@CORSOREVNICE.cz.
.
ZNÁTE MALEBNÉ ŘEVNICE?
ŘEVNICE leží na řece Berounce, jsou obklopené lesy a přírodou. Za 30 minut z Prahy jste u nás vláčkem, nebo na kole krásný výlet podél řeky Berounky a nebo můžete jet autem.
.
• BUDOVA PIVOVARU S HISTORIÍ •
Od roku 2018 vaříme v budově původního nádraží v Řevnicích řemeslné pivo. Silně zanedbaný objekt jsme citlivě zrekonstruovali a obnovili historické stavební prvky. V přízemí najdete pivnici v designu historického nádraží, uvidíte čekárnu i výdejnu jízdenek a úschovnu zavazadel! V prvním patře vaříme pivo. Pyšní se zde dvě měděné varny, za proskleným oknem tanky na pivo a vpředu je umístěno pár stolečků pro soukromé oslavy. Před nedávnem budova dostala ještě korunu. Krásnou měděnou korouhev na komín.
.
• POKOJE •
Ubytování máme ještě o patro výše – v podkroví. Bez výtahu! Takže musíte pít tak, abyste vyšli schody! Mísí se zde vůně piva, kuchyně, a v létě vůně řeky a také pražců, jelikož koleje vedou těsně vedle budovy. Vlaky tu jezdí opravdu často a i v noci. Pro milovníky vlaků ideální dárek! Budova se při průjezdu vlaků jemně třese a rachot vlaku je pokaždé trochu jiný. Zkušený železničář zřejmě pozná podle zvuku každou mašinku.
.
Dočetli jste až sem?? ...ano, tak jsme se s vyprávěním trochu zasnili a naladili na jarní a letní výletnické období, kdy snad už bude svět zase v pořádku... Těšíme se! Dejte si nás do tipů na výlety! Chcete se na něco zeptat? Napište nám.
.
Na galerii fotek můžete mrknout sem: https://bit.ly/PIVOVAR-REVNICE_foto
.
PIVOVAR ŘEVNICE je součástí projektu CORSO ŘEVNICE, kam patří naše
Restaurace Corso
, krásný rodinný hotel
Boutique Hotel Corso
, obojí v historickém domě přímo na náměstí, úžasný coworkingový prostor
Meandr
v komplexu
Corso Pod Lipami
a také oblíbená
Kůlna
, kterou najdete hned vedle pivovaru.