Dárky doručujeme přes Zásilkovnu po celé ČR za 150 Kč nebo zdarma vyzvěte v Pivovaru Řevnice. 

Cuveé 31041 Spumante Extra Dry, Bedin (Veneto, Itálie) 0,75 l

490 Kč
Skladem

Svěží a lehké šumivé víno z malého italského vinařství Bedin potěší svojí přímočarostí. Žádné zbytečné kudrlinky, ale jednoduché, harmonické bublinky slámově žluté barvy s intenzivní ovocnou a květinovou vůní a příjemně nahořklou dochutí. Nachlazené na 6 až 8 stupňů skvěle poslouží jako aperitiv, k přípitku, nebo jako doprovod k jídlům z bílého masa či ryb. Ochutnejte poctivou Itálii v láhvi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinařství Bedin začínalo v italské oblasti Asolo jako malý rodinný podnik. Tradiční výroba tu probíhala už od roku 1948. Ale protože se jejich vína těšila velké oblibě, postupně se vypracovali až na středně velké, moderní vinařství. Dnes vlastní 40 hektarů vinic a výroba je plně automatizovaná, ale na poctivé chuti jejich bublinek se nezměnilo nic.

Bedin 31041 Spumante Cuvée Extra Dry je velmi suché šumivé víno s lehkým, příjemně harmonickým chuťovým profilem a mírně nahořklým závěrem. Z 85 % ho tvoří hrozny odrůdy Glera, o zbylých 15 % se dělí směs dalších bílých odrůd. Výsledkem je světlounce slámová barva a intenzivní vůně ovoce a květin.

Ať už hledáte ideální přípitek pro zvláštní příležitost, nebo elegantní víno k bílému masu či rybám, s tímhle kouskem nesáhnete vedle. Nejlépe mu to sluší při teplotách mezi 6 a 8 stupni. Tak na zdraví!

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.