Pro ROZVOZ je nyní stanovena MINIMÁLNÍ HODNOTA objednávky 250 Kč. Jinak nelze objednat. DĚKUJEME.

Crodino (nealkoholický aperitiv) 100 ml

65 Kč
Skladem

Legendární nealkoholický aperitiv Crodino byl uveden na trh v roce 1964. V současné době je tento elegantní, prémiový, vysoce kvalitní produkt vItálii jedničkou mezi nealkoholickými aperitivy. Vyrábí se ve městě Crodo v Itálii, v regionu Piedmont, v oblasti Verbano Cusio-Ossola.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Receptura je založena na místní pramenité vodě, ve které se louhují vysoce kvalitní byliny, koření, dřevo a kořeny, které jsou dodávány z celého světa. Všechny ingredience jsou míchány dle původní tajné receptury. Extrakt je ponechán 6 měsíců k odpočinku a až poté se z něj stává tento světlý (tzv. „blond“) apetitiv, a to procesem, který se od roku 1964 nezměnil. Nápoj je nakonec ještě sycen oxidem uhličitým.

Jedinečná komplexní hořkosladká chuť se hodí ke všem příležitostem, kdy se podávají lehké alkoholické nápoje. Je ideální jako aperitiv před jídlem nebo jako lehký drink po práci či v brzkých večerních hodinách.

Dodává se v 10 cl lahvičkách (1 lahvička = 1 porce), které jsou ihned připraveny k použití. Protože neobsahuje alkohol, lze si Crodino vychutnat samotné. Stačí nalít obsah lahvičky do sklenice naplněné ledem a plátkem pomeranče. Další možnost je namíchat Crodino se sodou. Podává se se ve velké sklenici na víno s ledem a plátkem pomeranče. Stačí nalít obsah lahvičky do sklenice s ledem, doplnit sodou a ozdobit pomerančem.